Potřebujete komplexní řešení internetového marketingu? Vyplňte náš
  poptávkový formulář nebo volejte telefon  +420 277 001 700

Golf.cz Tour 2013 Partnerství s Golf.cz Tour!

Zveme Vás na 3. ročník Golf.cz Tour.
Chcete si zahrát golf, poznat nové lidi, příjemně se pobavit a navíc získat nové obchodní kontakty a prezentovat vaši společnost? Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte kladně, čtěte dále. :)

Golfový portál Golf.cz připravuje 3. ročník série 6 prémiových turnajů pro své významné zákazníky a partnery tour, která se bude konat na prestižních golfových hřištích v České republice.

Celou akci bude doprovázet masivní mediální kampaň na portálu Golf.cz, kdy každý z partnerů má možnost získat reklamní prostor pro prezentaci svých výrobků a služeb.

Zahrajete si mj. na Albatrossu, Ypsilonce, v Pyšelích - nová "osmnáctka" hned za hranicemi Prahy. Všechny detailní informace naleznete zde.

Novinky

01.01.2016

Změna fakturačních údajů (právnické osoby)

Na základě dohody mezi společnostmi poskytuje od 01.01.2016 služby dosavadním klientům Digitalbee,s.r.o. společnost United Signs, spol. s r.o. Změna se týká pouze "fakturačních údajů", dosavadní lidé zůstávají ve spolupráci, realizační tým se pouze rozšířil. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

O nás

Společnost Digital bee, s.r.o. je tvořena jen specialisty z oblasti reklamy, která pro své klienty realizuje komplexní marketingová řešení především na internetu, ale poradíme a nakoupíme pro Vás kompletní mediamix. Reklamní kampaně realizujeme na území České republiky, ale i v zahraničí.

Náš tým tvoří lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu. Zkušenostmi z internetových portálů a reklamních agentur.

Sídlo společnosti

United Signs, spol. s r.o.
Žirovnická 2389
106 00 Praha 10
 +420 277 001 700
 info@digitalbee.cz