Potřebujete komplexní řešení internetového marketingu? Vyplňte náš
  poptávkový formulář nebo volejte telefon  +420 277 001 700

Webový magazín Magické cestování

Na konci července 2012 do našeho portfolia přibyl jediný lifestylový magazín o cestování v ČR.

Magickecestovani.cz slouží jako pomocník a inspirace pro cestování. Jako jediný využívá historický archiv a zkušenosti redaktorů Travel Digestu. Právě díky nim přináší kvalitní obsah, originální fotografie a zajímavé poznatky z celého světa. Mimo jiné zde naleznete i kalendář akcí z celého světa, kvízy, soutěže, ankety a mnoho dalšího.

Cílová skupina: muži i ženy ve věku 25 - 45 let, lidé, kteří rádi utrácejí (často kupují nové věci), sledují nové trendy, žijí aktivním životem.

Novinky

01.01.2016

Změna fakturačních údajů (právnické osoby)

Na základě dohody mezi společnostmi poskytuje od 01.01.2016 služby dosavadním klientům Digitalbee,s.r.o. společnost United Signs, spol. s r.o. Změna se týká pouze "fakturačních údajů", dosavadní lidé zůstávají ve spolupráci, realizační tým se pouze rozšířil. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

O nás

Společnost Digital bee, s.r.o. je tvořena jen specialisty z oblasti reklamy, která pro své klienty realizuje komplexní marketingová řešení především na internetu, ale poradíme a nakoupíme pro Vás kompletní mediamix. Reklamní kampaně realizujeme na území České republiky, ale i v zahraničí.

Náš tým tvoří lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu. Zkušenostmi z internetových portálů a reklamních agentur.

Sídlo společnosti

United Signs, spol. s r.o.
Žirovnická 2389
106 00 Praha 10
 +420 277 001 700
 info@digitalbee.cz