Potřebujete komplexní řešení internetového marketingu? Vyplňte náš
  poptávkový formulář nebo volejte telefon  +420 277 001 700

  • Domů >
  • Zastupovaná média

Zastupovaná média

www.golf.cz

Nejčtenější golfový web v České republice, který měsíčně oslovuje více než 20.000 unikátních návštěvníků. Možnost oslovit vysoce bonitní klientelu. Ideální cílová skupina pro nabídnutí exkluzivních produktů, služeb a také vynikající příležitost pro komunikaci B2B.

Profil uživatele

Uživatel v produktivním věku 25 – 45 let (muži 70%, ženy 30%), žijící aktivním životem, zajímající se o trendy. Golf bere jako příjemnou relaxaci, ideální spojení relaxace a získávání obchodních kontaktů. Vzhledem k tomu, že se řadí mezi střední a vyšší management z velkých měst, je pravděpodobné, že se snaží využít každou příležitost k získání strategických kontaktů.

Web www.golf.cz slouží nejen jako spolehlivý zdroj informací v rámci organizovaných akcí, ale také přináší aktuální informace ze světa golfu a dále tváře, jména, firmy, značky, které chtějí být spojovány s golfem, prémiovou značkou Golf.cz .

www.rozzlobenimuzi.com

Web zaměřený na muže navštěvuje 550.000 unikátních návštěvníků měsíčně. Nabízí inzerentům možnost oslovit muže všech příjmových skupin. Web uživatelům nabízí drsná i vtipná videa, flashe, hry, sex a galerii žen.

Profil uživatele

Uživatel v produktivním věku 25 – 50 let (muži 83%, ženy 17%).

www.dokonalazena.cz

DokonaláŽena.cz nabízí inzerentům a partnerům možnost oslovit jasně definovanou cílovou skupinu: Ženy 25+ žijící ve městě nad 20.000 obyvatel, spadající do střední a vyšší příjmové skupiny. Měsíční návštěvnost: 25.000 unikátních uživatelů.

Profil uživatelek

Dokonalá žena je aktivní, společenská, zajímá se o společnost, ve které žije. Rubriky věnované základním "ženským" tématům - móda, vztahy, hubnutí, recepty, cestování, bulvár.

www.pivnikos.cz

www.pivnivylety.cz

www.loudmouthgolf.cz

www.maxiluxus.cz

www.maxiholky.cz

www.maxizabava.cz

www.videoklipyzdarma.cz

www.tapetky.com

www.w-blog.cz

 

Novinky

01.01.2016

Změna fakturačních údajů (právnické osoby)

Na základě dohody mezi společnostmi poskytuje od 01.01.2016 služby dosavadním klientům Digitalbee,s.r.o. společnost United Signs, spol. s r.o. Změna se týká pouze "fakturačních údajů", dosavadní lidé zůstávají ve spolupráci, realizační tým se pouze rozšířil. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

O nás

Společnost Digital bee, s.r.o. je tvořena jen specialisty z oblasti reklamy, která pro své klienty realizuje komplexní marketingová řešení především na internetu, ale poradíme a nakoupíme pro Vás kompletní mediamix. Reklamní kampaně realizujeme na území České republiky, ale i v zahraničí.

Náš tým tvoří lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu. Zkušenostmi z internetových portálů a reklamních agentur.

Sídlo společnosti

United Signs, spol. s r.o.
Žirovnická 2389
106 00 Praha 10
 +420 277 001 700
 info@digitalbee.cz